Yükleniyor...

Mutfak ve Banyo Tadilatı İzmir Çeşme

Mutfak ve Banyo Tadilatı İzmir Çeşme

Mutfak ve Banyo Tadilatı İzmir Çeşme

Banyo tadilatı yaptırmak kimi zaman yıllarca beklediğimiz bir çalışma olabiliyor. Tadilat yaptırmanın çok zor olduğu birçok külfetin birleştiğini düşünüyoruz. Halbuki banyo tadilatı yaptırmak eskiye nazaran şimdi çok daha kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Burak Baykara olarak süreci kolaylaştırarak evlerinizi çok daha kolay bir biçimde güzelleştirmenize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Burak Baykara olarak sizlere ücretsiz keşif yaparak evinizi inceliyoruz, evinizin ve tadilat yaptırmak istediğiniz banyonuzun tüm tadilat ihtiyaçlarınızı keşif sırasında belirleyerek size çözüm noktasında öneriler sunuyoruz. Sunduğumuz önerileri gerçekleştirmek için sizlere bunun ışığında fiyatlandırmalar yapıyoruz. Oluşturacağımız fiyatlandırmalarda size 3 farklı tadilat fiyatı sunuyor, markaya modele göre çalışmalarımızı optimize ediyoruz.

Fayans veya Derz Çalışması

Banyo tadilatı için olmazsa olmaz çalışmalardan biri hiç şüphesiz fayanslardır. Fayansların düzenlenmesi şekillendirilmesi banyonun güzelliğini belirleyici faktörler arasında yer almaktadır. Banyo tadilatı yapılırken fayansların değişmesi çok sık rastlanan bir durumdur. Burada eğer hali hazırda bir fayansınız varsa aynı model ile yenilenmesi veya tümden yepyeni bir model ile fayansların dizayn edilmesi gerekmektedir.

Klozet Değişimi

Klozet değişimi banyonun yenilenmesinde önemli çalışma gruplarından biridir. Klozetlerin zaman yaşadığı dayanıklılık sorunları yenilenmelerini mecburi kılmıştır. Yenilenen ve daha modern bir model yerleştirilen banyolar çok daha iyi bir banyo dekorasyonu sağlamaya yardımcı olacaktır.

Duşakabin Değişimi

Banyoları yenileme çalışmaları yapılırken eskiyen duşakabinleri değiştirmek de yapılması gereken çalışmalar arasında yer alabilir. Özellikle çıta eksikliğinde ve plastik küvetin yıpranması durumunda duşakabin değişimi söz konusu olabilir. Burada dikkat edilmesi gereken duşakabin modelinin doğru şekilde seçilmesi olacaktır. Duşakabin ile fayansların uyumu ve banyo dekorasyonunun bir bütün içinde gerçekleşmesi gerekmektedir.

Eskimiş Silikonları Yenileme

Eskimiş silikonları yenilemek de banyo tadilatı sırasında ustanın yapması gereken uygulamalar arasındadır. Duşakabin kenarların kapıların etrafında silikonların eskimesi yıpranması nedeniyle çirkin görüntüler oluşabilir. Bu durumu güzelleştirmek için ise silikon yenilemesi yapılmalıdır.

Duvarların Rengi

Duvarların rengi de banyo tadilatı sırasında değiştirilebilecek etmenlerden biridir. Boya badana yaptırmak evi bambaşka bir hal haline getirebilir. Bunun için doğru rengi seçmeli, banyonuzun oluşumuna katkıda bulunmalısınız. Banyonuz için antrasit rengi de seçebilir, fildişi rengi gibi beyaz renklere de yönelebilirsiniz. Bunun kararını hem zevkini hem de banyonuzun genel dekorasyonunuzu dikkate alarak seçiminizi yapmalısınız. Kaliteli bir boya ustası ile banyonuz harika bir hal alabilir.

Bu içeriğimizde size banyo tadilatı nasıl yapılır, elimizden geldiğince aktarmaya çalıştık. Umarız sizler için faydalı olmuştur. Banyonuzda değiştirebileceğiniz alanları sizlere aktarırken banyo tadilatı nasıl yapılır sorusuna da yanıt vermeye gayret ettik. Siz de banyonuzu yenilemek istiyorsanız Burak Baykara ekibi ile iletişime geçebilir, dilediğiniz an soru ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.